Huawei P60 ve P60 Pro Duyuruldu: İşte Özellikler!

Huawei’nin yeni amiral gemisi telefonları P60 ve P60 Pro duyuruldu. Üst düzey özelliklerle donatılan akıllı telefonların Türkiye pazarına gelip gelmeyeceği henüz net değil. İşte Huawei’nin yeni amiral gemilerine dair her şey…

Read more

iPhone 15 serisi zamlı geliyor! Ne kadar olacak?

iPhone 15 Pro serisinin fiyatı zamlanacak. ABD’de 1000 dolardan başlayan iPhone 14 Pro, enflasyon etkisiyle fiyat güncellemesi alacak.

Read more

App Store Fiyatlandırma Sistemi Değişiyor

Apple, App Store’a yeni bir fiyatlandırma sisteminin geleceğini ortaya koyan geliştirici belgelerini yayımladı. Şirket, fiyat seçeneklerinin sayısını 10 kat arttırarak geliştiricilerin 900 seçenek arasından seçim yapmasına olanak tanıyor …

Read more

Oyun Geliştiricileri Konferansı başlıyor: İşte tüm detaylar!

Milyonlarca insanın sabırsızlıkla beklediği Oyun Geliştiricileri Konferansı – GDC 23 takvimi nihayet açıklandı.

Read more

Starlink Depozito Ücreti Türkiye’de 9 Dolara Düştü

SpaceX’in küresel uydudan internet hizmeti Starlink hizmeti için alınan depozito ücreti 9 dolara düşürüldü. Ücret, daha önce 99 dolar idi.

Read more

Nubia Z50 Ultra Duyuruldu: İşte Fiyat ve Özellikleri!

Nubia’nın yeni amiral gemisi telefonu Z50 Ultra duyuruldu. Çerçevesiz tasarım ve ekran altına gömülü ön kamerayla gelen telefon, teknik özellikleriyle de mest ediyor.

Read more

Meta, VR Başlıkları Yaygınlaştırmak İçin İndirime Gidiyor

Meta, geçtiğimiz günlerde daha fazla kullanıcıyı kendi donanımına ve Mark Zuckerberg’in internetin geleceği olarak müjdelediği Meteverse’e çekmek amacıyla Oculus Quest VR başlıkların fiyatlarını düşürdü. Firmanın son üç yıldır yaptığı yatırımlara …

Read more

Apple Takas Sistemindeki Fiyatlar Güncellendi

Apple’ın ülkemizde kullanıma sunmadığı diğer bir hizmet olan takas sistemindeki önerilen fiyatlandırma, geçen ay yapılan değişikliğe gelen eleştiriler üzerinde yeniden güncellendi.

Read more

vivo V27 ve V27 Pro Duyuruldu: İşte Fiyatı ve Özellikler

vivo’nun orta-üst segment yeni telefonları v27 ile v27 Pro tanıtıldı. Fena sayılmayan özelliklerle donatılan telefonlar, fiyatlarıyla da kabul görecekler gibi görünüyor.

Read more

Kutusu Açılmamış iPhone 1, On Binlerce Dolara Satıldı

Kutusu açılmayan bir iPhone, açık artırma yoluyla satışa sunuldu. Yaklaşık 16 yıl önce tanıtılan cihaz, 63.356 dolara alıcı buldu.

Read more