Elon Musk ‘Asıl Yapmak İstediğini’ Şeyi Açıkladı

Elon Musk 'Asıl Yapmak İstediğini' Şeyi Açıkladı
Elon Musk 'Asıl Yapmak İstediğini' Şeyi Açıkladı

Elon Musk ‘Asıl Yapmak İstediğini’ Şeyi Açıkladı

Son yılların açık ara en çok konuşulan ismi Elon Musk, yine çok tartışılacak bazı açıklamalarda bulundu. Bu kez sosyal medya fenomenliği ile ilgili açıklamalarda bulunan milyarder iş insanı, işi gücü bırakıp tam zamanlı influencer olmayı düşündüğünü söyledi. Elon Musk’ın yaptığı açıklamalar, dünyanın en popüler sosyal medya fenomenlerinin gözünden kaçmadı. Elon Musk’ın Twitter’da yaptığı paylaşımı yanıtlayan en önemli isimlerden bir tanesi, YouTube’un önde gelen isimlerinden MrBeast‘ti. Elon Musk’ın açıklamalarını ciddiye alan YouTuber, iş insanına yardımcı olabileceğini söyledi. MrBeast, Elon Musk’ın YouTube’a girmesi durumunda koçluk yapacağını söyledi. MrBeast’in açıklaması, Elon Musk’tan da olumlu dönüş aldı.

İşte Elon Musk’ın Twitter’daki paylaşımı

İşimi bırakmayı ve tam zamanlı influencer olmayı düşünüyorum. Elon Musk tarafından yapılan paylaşımın ne kadar ciddi olduğu bilinmiyor. Çünkü Musk, arada sırada da olsa şaka amaçlı paylaşımlar yapabiliyor. Bu paylaşım, onlardan biri olabilir. Olmayabilir de… Neticede Elon Musk’ın renkli kişiliğini hepimiz biliyoruz. Eğer bir gün işi gücü bırakır ve sosyal medya işine girerse, bu kimseyi şaşırtmayacaktır.

MrBeast ile Elon Musk arasında geçen konuşma ise şöyle

Peki sizin bu konudaki düşünceniz nedir? Sizce Musk, bir gün tüm işlerini geride bırakıp sosyal medya fenomeni olur mu? Fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.