Elden Ring Shadow of the Erdtree Genişleme Paketi Duyuruldu
0

Elden Ring Shadow of the Erdtree Genişleme Paketi Duyuruldu

Paylaş

FromSoftware, oyuncuları yeni maceralar için bir kez daha Lands Between’a götürecek olan Elden Ring Shadow of the Erdtree adlı genişleme paketini  duyurdu.

Duyuru, haberimizin görselindeki konsept çizimin yer aldığı bir tweet aracılığıyla geldi. Çizim geçmişten bir olayı gösteriyor gibi görünüyor ve hayranlar şimdiden Miquella’nın uzaktan gösterildiğini düşünüyor. Bu paylaşım, FromSoftware tarafından geliştirilen oyunlarda görülen önceki genişletmelerine bir göndermeyse, zaman yolculuğu veya başka bir karakterin rüyasına girme deneyimi yaşanabilir.

Elden Ring bir yıldan biraz daha uzun bir süre önce piyasaya sürüldü ve şimdiden 20 milyon adet sattı. Bu da onu kolayca geliştiricinin tarihindeki en büyük yapımı haline getirdi.

Hayranlar yeni içerikler için can atıyor olsa da maalesef FromSoftware veya yayıncı Bandai Namco tarafından Shadow of the Erdtree’nin çıkış aralığıyla ilgili bir detay paylaşılmadı. Oyunun temel oyun gibi PC’nin yanı sıra Xbox ve PlayStation konsollarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın