elden ring new game modu detaylandirildi p2Mki6uY
elden ring new game modu detaylandirildi p2Mki6uY

Elden Ring New Game+ Modu Detaylandırıldı

Elden Ring’in çıkışına 1 aydan kısa bir süre kalmışken, oyunun yapımcısı Hidetaka Miyazaki “Hype” seviyesini yüksek tutmaya çalışıyor. PlayStation Blog’unda yaptığı röportajlarda oyunun her koşulda piyasaya çıkacağını söyleyen Miyazaki, Elden Ring’in New Game+ moduna dahil olacağını da onayladı.

Yapımcı ayrıca Taipei Game Show esnasında New Game+ hakkında daha fazla detay verdi:

“Oyunu tam anlamıyla ilk defa bitirdiğinizde, yeni kayıt dosyasına eski karakterinizi ve verilerinizi geçirebileceksiniz ancak düşmanlar daha güçlü ve zorlu olacak. Bu, her zaman oyunlarımızın bir özelliği olmuştur. Dünya çok geniş olduğu için, oyun her şeyi deneyimlemeden temizlenebilecek şekilde tasarlandı. Bazı oyuncular haritanın tamamını ilk kez denemeyi ve keşfetmeyi tercih ederken, diğerleri ikinci veya sonraki döngülerde keşif için bazı alanları es geçecektir.”


Diğer bir haberdeyse; Game Informer, Castle Mourne bölümünden (Mini Dungeon) oynanış videosu paylaştı. Videoyu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Elden Ring, 25 Şubat 2022’de PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, ve PS5 için çıkışını gerçekleştirecek.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.