elden ring karakter olusturma ekrani sizdirildi WPyuaeFU
elden ring karakter olusturma ekrani sizdirildi WPyuaeFU

Elden Ring Karakter Oluşturma Ekranı Sızdırıldı

Geçtiğimiz Kasım ayında gerçekleştirilen Elden Ring ağ testi sırasında, oyuncuların önceden tasarlanmış beş karakterden birini seçerek oyunu oynamalarına izin verilmişti ve bu nedenle oyunun karakter oluşturma ekranının nasıl göründüğüne ve karakter oluşturma konusunda oyuncuya ne kadar özgürlük sunulduğuna dair herhangi bir fikrimiz yoktu. Ancak “ER-SA” adlı YouTube kanalı, bir şekilde oyunun karakter oluşturma ekranına erişmeyi başardı ve bunun videosunu paylaştı.

Bu sızdırılan karakter oluşturma ekranında, maalesef (akıl, zeka, dayanıklılık ve güç gibi karakter özellikleri haricinde) menüdeki yazıların ve seçeneklerin neredeyse hiçbiri gözükmüyor. Ancak yine de bu videoda, karakter oluşturma seçeneklerinin son derece detaylı olduğu görülebiliyor. Videoda gördüğümüz kadarıyla, önceki Soulsborne oyunlarında da olduğu gibi, aralarından seçim yapabileceğiniz 10 farklı sınıf mevcut.

Oyunun karakter oluşturma menüsünde, görünüşünüzü özelleştirmek için çok sayıda kaydırmalı seçenek mevcut ve videonun açıklamasında da belirtildiği gibi, tüm çeşitli seçenekler sayesinde kolay bir şekilde göze hoş gelen bir karakter oluşturmak mümkün. Ancak tabii ki ER-SA ekibi paylaştıkları videoda tüm bu karakter oluşturma seçeneklerinin sınırlarını zorlayarak son derece tuhaf görünümlü karakterler de oluşturabileceğinizi göstermeyi ihmal etmemiş.

25 Şubat’ta çıkış yapacak olan Elden Ring, PC’de maksimum 60 FPS kare hızını destekleyecek ve bunun yanı sıra 4K çözünürlük ve HDR desteğine de sahip olacak.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.