Dread Out – Tam Çözüm
0

Dread Out – Tam Çözüm

Oca 05 GamerAdmin  

Yavaş adımlarla odağı bırakmadan ilerleyin ve merdivenlerin başına doğru geldiğinizde yine karakteriniz bir yumruk yemiş gibi yere yığılacak ve tekrar ayağa kalkacak. Şimdi kalktığında direk aynaya odaklanın ve arkanızdaki yaratığı sersemletin, sonrasında yaratık bu aynayı kırdıktan sonra merdivenleri çıkıp sağdaki aynada da aynısını yapın. Sondan bir önceki aynada yaratık yok olacak. Sonrasında yolu takip edin ve farklı bir motifli kapıyla karşılaşacaksınız, bu kapının diğer tarafı yemek odası. Yavaşça ilerleyin, soldaki merdivenleri gördüğünüzde oraya doğru gidin ve merdivenleri kullanarak çıkın. Büyük bir ayna ile devam ettiğinizde iki büyük tablo göreceksiniz. Devam edin ve sola dönüp kapının önünde gerekli aksiyon tuşuna basın. Sinematiği izleyin. Yerden kalktıktan sonra kontrol yine bizde.

Dikkatlice ilerleyin, bir anda motosiklet fırlayacak. Kurtulduktan sonra motifli kapının olduğu yere doğru devam edin. Eşyalar hareket ettikten sonra geri dönüp yemek odasının ortasına gelin. Şimdi makinenin odağını kullanarak hayaletin olduğu yerde ekranın bozulmasına şahit olacaksınız, işte o anda hızlıca deklanşöre basmanız lazım ki hayalet ölsün. 6-7 defa hayalete saldırdıktan sonra hayalet kaybolacak. Tekrar yukarıya çıkıp kapıyı açmayı deneyin. Sonrasında içeriye girin ve sağdan devam edip üç adet kırmızı koltuğun üç adet aynanın karşısında olan yere ilerleyin. Etrafa bakındıktan sonra geri dönüp çıkış kapısının karşısındaki masada duran “Dress Room Key” adlı anahtarı alın, sonrasında tekrar koltukların bulunduğu yere gelip arkada duvarda asılı olan aynalara yaklaşın.

Soldan sağa doğru dışında kırmızı pırlanta işlemeli 4 adet ayna olacak. Sağda en sondaki aynaya SLR makineniz ile odaklanıp deklanşöre basın. Arkanızı dönün ve soldaki aynanın kırık olduğu yerden girin. Düz devam edin ve karşıdaki aradan girip soldaki açık kapıdan dışarıya çıkın. Şimdi sağdan devam edip merdivenleri kullanarak inin, motifli kapının arkasındaki aradan girin ve sağa dönüp kadın tablosunun olduğu yerden soldaki kapıyı bu anahtarla açıp girin. Buradaki hayaleti ise önce camdaki yansımasına deklanşörü kullanıp sonrasında bulunduğu fiziki yerine deklanşörü basarak halledebilirsiniz.

Hayalet tamamıyla duman olduğunda ayna kırılacak ve diğer tarafa geçtiğinizde sağda merdivenleri göreceksiniz. En yukarı çıktığınızda ise bir yatak odasına geldiğinizi göreceksiniz, şimdi yatağın solundaki aynanın önünde duran tabureye oturun, sonrasında dikkatlice aynaya odaklanın. Bir süre sonra kırmızı elbiseli hayalet arkanızda belirecek. Ara sahneden sonra yükleme ekranı gelecek. Yükleme ekranı bittikten sonra ise çok farklı bir mekânda ayağa kalkıyor karakterimiz. Kontrol bize geçtiğinde ise düz ilerleyip kapıdan çıkın.

Tebrikler! Oyunu bitirdiniz…

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.