16.1 C
İstanbul
23 Mayıs 2024
Image default
Tam Çözüm

Dread Out – Tam Çözüm

Pocong
Pocong

Burada fazla beklemeden geri çıkın ve sola dönüp demir çiftli kapıyı açıp girin, telefonu kullanarak sütunların olduğu yeri kontrol edin. Buradan geri dönüp açtığımız kahverengi çiftli kapıdan tekrar girin. Karşınıza gelen yarı açık pencerenin üzerindeki notu okuyun, sonrasında soldaki kapıyı açıp girin, devam edip sağdaki tekli kapıyı açın ve girin.

Şimdi soldaki dolap kapısını zorlayın, kilitli olduğunu göreceksiniz. Şimdi sağdaki kapının kilidini açın, dışarıya çıkın ve sağa dönüp çiftli demir kapıdan girin, karşınızdaki sütunların fotoğrafını çekmelisiniz. Şimdi belirli bir açıdan çektikten sonra size bir fotoğraf karesi verecek oyun, o doğru açıyı bulana kadar çekmeye devam edin. Eğer yapamadıysanız da merak etmeyin, resmini paylaşıyorum sizinle.

Bazı Şeyleri Cep Telefonunuzla Görebiliyorsunuz
Bazı Şeyleri Cep Telefonunuzla Görebiliyorsunuz

Resmi çektikten sonra ise şekiller kaybolmuş olacak, şimdi en geriye dönüp merdivenleri kullanarak inin, düz devam edip yolun sonundan sağa dönün ve sağdaki sınıfın kapısını açıp girin, duvardaki “Reincarnate!” yazılı posteri okuyun. Arkanızı dönün ve telefonu kullanarak bir diğer hayaleti gözlemleyin.

Birden üzerinize gelecek, korkmayın. Sorun çıkartan bir hayalet değil. Buradan çıkın ve sağa dönüp sağdan ikinci kapı olan, üzerinde “Biologiee” tabelası asılı olan kapıyı açın, ortada en öndeki sıranın üzerinde bulunan notu okuyun. Şimdi buradan da çıkın ve sağdan yolun sonundaki demir kapıyı görünceye kadar ilerleyin, demir kapının kilidini açın, geri dönüp soldaki tekli kapıyı açın ve ilerleyin.

Yolun sonunda iskelete yaklaşmadan raftaki yüzüğü alın. Buradan çıkın sola dönün ve devam edip merdivenin olduğu yeri de geçin ve soldaki ilk sınıfın kapısından içeriye girin, taburenin üzerindeki notu okuyun.

Etrafınızdakiler Garip Hareketlerle Sizi Şaşırtıyor
Etrafınızdakiler Garip Hareketlerle Sizi Şaşırtıyor

Buradan çıkın ve sola dönüp ilerleyin, soldaki açık alandan girin, yavaşça ilerleyin ve şu kaçırdığımız cadı kılıklı hayaletin arkası dönük şekilde orada durduğuna şahit olacaksınız. Şimdi buradan çıkın ve sola dönüp düz ilerleyin, diğer tarafa döndüğünüzde yolun sonundaki demir kapıdan geçmelisiniz.

Sonrasında devam edip soldaki aradan domuza benzeyen yaratığın olduğu koridora gelin. Yaratığı birkaç fotoğraf darbesi ile kaçırın, sonrasında koşarak peşinden gidin ama mesafeyi ayarlayın. Merdiveni geçtikten sonra devam edip soldaki kısımda yıkık olan bölüme kadar gelin. Şimdi buradan girmeden biraz ilerleyip ikinci yıkık yere gelin ve soldaki sıraların üzerinde duran “Small Key” adlı anahtarı alın.

Buradan çıkıp yandaki yıkık alana girin ve yolun sonundaki kapıdan çıkın, sağa dönüp düz ilerleyin, koridor sonundan sağ çaprazdaki alana devam edin. Demir kapının olduğu yerden geçin, koridoru takip edip yolun sonunda soldaki merdivenleri kullanarak çıkın.

Dolaşarak Keşfedin Etrafı
Dolaşarak Keşfedin Etrafı

Şimdi koridorun en sonunda soldaki açık kapıdan girin ve dolabın üzerinde anahtarı kullanarak kapağı açın. Açılan yerden sağa dönün ve bebek beşiğinin olduğu yerde gerekli aksiyon tuşuna basarak sinematiği izleyin. Sinematikten sonra farklı bir hayalet ile karşılaşıyoruz. Şimdi oda içerisinde yine mesafenizi koruyarak telefon ekranınız titremeye başladığında deklanşöre basıp hayalete saldırmalısınız.

Hayalet tepki verdikten sonra hızlıca boş alana doğru koşun ki hareket alanınız geniş olsun, üzerinize geldiğinde hızlıca saldırabilesiniz. En az 5-6 saldırıdan sonra zaten hayalet kafayı yiyecek ve araya yine sinematik girecek, izleyin.

Sürprizlerle Dolu Bir Oyundasınız
Sürprizlerle Dolu Bir Oyundasınız

Sinematikten sonra biraz ilerleyin ve yerdeki makası alın, buradan çıkın ve sağdaki aradan devam edip koridorun sonundaki merdivenleri kullanarak inin. Sağdan devam edip koridorun sonundaki demir kapıdan geçin, ilerleyip merdivenleri geçin ve sağdaki koridordan girin, bu koridor domuza benzeyen yaratın ilk karşımıza çıktığı yer.

Şimdi düz ilerleyin ve yıkık yerin olduğu sınıfa girin, domuza benzeyen yaratığın yerde yatıyor olduğunu göreceksiniz. Şimdi dikkatlice yaklaşıp “School Key” adlı anahtarı alın, geri dönmeye çalışmayın birisi kapıyı kapatacak ve çıkışı engelleyecek. Bu yüzden duvarı yıkık olan alandan devam edip sağa dönün ve koridorda ilerlemeye devam edin, merdivenleri geçtiğiniz sırada yukarıdan bir dolap aşağı düşecek, aldırmayın.

Yolun sonunda uçan böcekler ile kapalı alan göreceksiniz. Devam edip içinden geçmeyi deneyin, sonrasındaki ekranda ise durmadan ilerlemeniz gerekiyor, sol taraftaki duvarda normalde görülmeyen bir kapı olacak, telefonu kullanarak o kapıyı bulup açın ve giriş yapın.

Gıcık Bir Siyah Kedi
Gıcık Bir Siyah Kedi

Geldiğimiz yerde böcekler yine etrafımızda olacak fakat boş bir alana doğru koştuğunuzda böceklerin kaybolduğunu göreceksiniz. Sonrasında ise okulun çıkış kapısına doğru yaklaşın ve sinematiği izleyin. Sonrasında ise kadına sakın bulaşmayın, kadın uzaklaştığında kapıyı açmayı deneyin.

Böcekler etrafınızı saracak ve farklı bir yerde olacaksınız. Tekrar kadından sıyrılmayı deneyerek kapıyı açmaya çalışın. Bu sefer de bir fare kafanızın üzerinde dolaşıyor olacak. Kadının üzerinde telefonu kullanmaya kalktığınız kadın bir anda yok oluyor ve yakınınızda birden beliriyor. O yüzden sizi hızlıca öldürebileceği için odağınızı bu çıkış kapısına doğru yapın.

Fare saldırısına aldırış etmeden son defa kapıyı açmaya çalıştığınızda kadın sizi yere fırlatacak tekrardan. Bu sefer telefonu kullanarak deklanşöre basın. Sonrasında ise kapıyı açmayı deneyin ve sinematiği izleyin.

İlgili Yazılar

Sub Scenario: Born From A Wish

GamerAdmin

Resident Evil 2 Claire Senaryo 2

GamerAdmin

Dead Island – Tam Çözüm

GamerAdmin

Yorum Yaz

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Devamını Oku