Dread Out – Tam Çözüm
0

Dread Out – Tam Çözüm

Oca 05 GamerAdmin  
Hayaletlere Saldırdığınızda Kameranız Böyle Görünüyor

Hayaletlere Saldırdığınızda Kameranız Böyle Görünüyor

Yolu takip ederek bu yere ilk giriş yaptığımız, üzerinde “Selamat Datang Di” yazılı tabela olan yere kadar ilerleyin, hayaletimiz ile tanışacaksınız. Şimdi telefonunuzu kullanarak belirli bir mesafeye geldiğinde fotoğrafını çekin. Yalnız bu “Pocong” lar gibi değil, farklı noktalardan tekrar karşınıza gelecek, sabırlı olarak mesafenizi koruduğunuz takdirde 3 veya 4 seferden sonra öldüğüne şahit olacaksınız.

Girişin soldaki arasında bulunan çayırlığa dalın, hani şu ilk arabanın durduğu yerde elemanın yolu açıp geçtiği nokta. Biraz ilerlediğinizde sanki bir motosiklet size çarpmışçasına yere düşeceksiniz. Kalktığınızda ise yavaşça ilerleyin. Karşınıza büyük bir yaratık gelecek, korkmayın, şimdilik onunla uğraşmayacağız.

Garip Bir Karakter

Garip Bir Karakter

Şimdi geri dönüp yola çıkın ve girişten devam edip sağdaki kaldırımı kullanarak ilerleyin, tekrar hayali motosiklet sizi düşürecek, ayağa kalkın ve biraz ilerleyip kaldırımda iken sırtınızı duvara verin, telefonunuzu kullanarak yolu birkaç saniye izleyin. Bu motosikletli elemanı gördüğünüzde eğer ki yeterli mesafede iseniz deklanşöre basın.

Eğer hayaleti yakalayamadıysanız da dert etmeyin, okulun bahçesine koşarak geri dönün. Ira ile tekrar karşılaşacağız, sonrasında ise okulun açık kapısından girin ve sinematiği izleyin. Yayan kayıp ve Ira’ya olağan üstü şeyler oluyor.

Sanki Şemsiye ile Hayalet Avlanıyor da!

Sanki Şemsiye ile Hayalet Avlanıyor da!

Yükleme ekranından sonra yine sinematik giriyor, tavsiyem sinematikleri izlemeniz yönünde, çünkü bazı görüntüler size iyi ipuçları verecektir. Şimdilik kapının kilitli olduğunu anlıyoruz. Sola dönün ve merdivenlerin altındaki aradan devam edin, biraz ilerlediğinizde tekrar araya sinematik girecek.

Sinematikten sonra ise yavaşça yürüyün, tabi telefonunuzun mekanizmasını kullanarak dikkatlice ilerleyin. Yerde yatan domuza benzer bir yaratık olacak. Belirli mesafeye geldiğinizde telefonunuzun deklanşörüne basın. İki veya üç defadan sonra yaratık bizden kaçacak. Yolu takip edin ve yine bir merdiven göreceksiniz, öncesinde yine gelen domuza benzeyen yaratığı 3-4 deklanşör ile kaçmasını sağlayın.

Bu Ekran Yükleme Sıralarında Gelebiliyor

Bu Ekran Yükleme Sıralarında Gelebiliyor

Yolu takip edip soldaki araya girin, soldaki ilk sınıfın kapısını açın ve içeriye girin. Biraz ilerleyip sıranın üzerinde duran “Jenglot” yazısı olan broşürü okuyun. Sınıftan dışarıya çıkın ve soldaki yolu takip edin. Bu arada yaratığın öleceğini sanmayın, yani gidip çomak ile köpeğe saldırır gibi hareket ederseniz yaratık galip çıkar bilin istedim.

Yolun sonunda yerde duran üzerinde “Festival Musik Malam Satu Suro” yazan broşürü okuyun. Sonrasında geri dönüp sağdaki ikinci yıkık alana girin, devam ettiğinizde karşınıza gelen kapının kilidini açın, burası önemli, bu kapıyı açmazsanız başınıza dolu iş geleceğinden emin olabilirsiniz.

Kuntilanak

Kuntilanak

Şimdi kapıdan çıkın ve soldan devam edip merdivenin olduğu yere gelin, merdivenleri kullanarak çıkın ve sağdaki aradan girip sağdaki sınıflardan üçüncüsünün kapısını açıp girin. Yerdeki notu okuyun ve sınıftan çıkıp sağa dönün ve ilerleyip sağdaki çiftli kapıyı açın. İçeriye girmeden telefonunuzun ekranını kullanarak etrafı kolaçan edin.

Sonrasında girmeyip yolun sonundaki demir kapının kilidini açın. Şimdi geri dönüp kütüphaneye girin, telefon ile etrafı kontrol etmeye devam edin ve diğer taraftaki kapıdan dışarıya çıkın. Sağa dönüp ilerleyin ve sağdaki ikinci sınıfın kapısını açıp içeriye girin. Masanın üzerinde duran “Jenglot” adlı heykeli alın. Sınıftan geri çıkın ve sola doğru dönüp yolu takip edin. Yolun sonunda bir hayalet olacak, gerekli mesafeyi aldıktan sonra fotoğrafını çekin. 4. Seferden sonra ise hayalet yok olacak.

Palasik

Palasik

Sonrasında ise yolu takip edin ve soldaki alanda kapalı pencereli yeri göreceksiniz, devam edip sol tarafta üzerinde “Laboratory” tabelası olan kapıyı açıp girin. Etrafı kolaçan edin ve kapalı kapıya gelmeden soldaki masanın üzerindeki notu okuyun. Sonrasında karşınıza gelen kapıyı açın, buradan geri dönüp sınıftan çıkın ve sola dönüp yolu takip edin. Yolun sonunda yine bir siyah kedi ile karşılaşacağız, aldırmadan solda üzerinde “Ruang Guru” yazılı tabelası olan çiftli kapıdan girin. Elinizdeki telefon ile etrafı kontrol edin.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.