dragon age 4 en iyi ihtimalle 2023 yazinda cikabilir wpn13xFk
dragon age 4 en iyi ihtimalle 2023 yazinda cikabilir wpn13xFk

Dragon Age 4, En İyi İhtimalle 2023 Yazında Çıkabilir

BioWare’in fantezi rol yapma serisi Dragon Age 4 hala yapım aşamasında ve oyunun çıkışına en iyi ihtimalle bir yıldan daha uzun bir süre olduğu söyleniyor. Daha açık konuşmamız gerekirse, Dragon Age 4’ün lansmanı için mümkün olan en erken zaman diliminin 2023 yazı olduğunu işaret ediliyor. Ancak bu çıkış tarihi, sadece bir tahminden ibaret.

VentureBeat’in haberine göre, sızıntı paylaşımlarıyla bilinen Tom Henderson, birkaç gün önce paylaştığı bir tweet’te bu zaman çizelgesini tekrar doğruladı. Kendisinin kaynağına göre, oyunun bu yıl çıkma şansı yok. Ancak bu durum, dahili bir gecikmenin veya başka bir şeyin sonucu değil. Uzun lafın kısası Electronic Arts, BioWare’in 2022 yılına hazırlanmadığını uzun zamandır biliyordu.

Dragon Age 4 tek oyunculu, hikaye odaklı bir rol yapma oyunu olacak. Serinin önceki oyunlarına baktığınızda bu bariz görünebilir. Ancak Electronic Arts’ın bir ara bu devam oyununu bir çevrim içi servis oyunu haline getirme fikri vardı. Neyse ki şirket geliştirme sürecinin başlangıcında bu fikirden vazgeçti ve geliştirme ekibi, bir yıldan uzun bir süredir önceki Dragon Age oyunlarına sadık bir devam oyunu tasarlamak için çalışıyor.

Oyunun önümüzdeki yıl çıkma ihtimalini göz önüne aldığımızda, bu yıl içerisinde oyunla ilgili yeni bir şeyler görmeyi bekleyebiliriz. Electronics Arts; çeşitli oyun etkinliklerinin gerçekleşeceği yaz döneminde veya yıl sonundaki The Game Awards’ta oyunun yeni bir videosunu paylaşabilir.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.