diablo immortalin cikis tarihi aciklandi 2GQE4BnC
diablo immortalin cikis tarihi aciklandi 2GQE4BnC

Diablo Immortal’ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Sevilen oyun serisi Diablo’nun Twitter sayfası, sürpriz bir duyuru ile hayranları bir hayli heyecanlandırdı. Oyunun geliştiricisi Blizzard Entertainment, normalde Diablo 4’ten önce gelmesi gereken Diablo Immortal hakkında önemli bilgiler verdi.

Blizzard Entertainment, 2020 yılında kapalı alfa testi sürecine giren Diablo’nun mobil versiyonu Diablo Immortal’ın çıkış tarihini resmen duyurdu. Hatta sadece Diablo Immortal’ın iOS ve Android cihazlar için değil PC için de çıkış tarihi resmen duyuruldu.

Diablo Immortal, 2 Haziran’da iOS ve Android için geliyor

Açıklanana göre Diablo Immortal, 2 Haziran 2022 tarihinde yani bundan neredeyse 1 ay sonra iOS ve Android cihazlar için çıkış yapacak. Ancak işin tek güzel yanı bu değil. Diablo oyuncularının uzun süredir Blizzard’tan istediği bir şey gerçekleşiyor.

Diablo Immortal, mobil cihazların yanı sıra PC için de açık beta sürecine girecek, yani PC’ye çıkacak. Oyunun tüm versiyonları arasında çapraz oynama olanağı da bulunacak. Eğer erken kayıt yaptırmak istiyorsanız buradaki linke tıklayarak gidebilirsiniz.

Siz mobil Diablo olan Diablo Immortal hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce klasik Diablo oyunlarının zevkini verebilecek mi? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.