Diablo 4 Açık Betasının Başlangıç Tarihi Belli Oldu
0

Diablo 4 Açık Betasının Başlangıç Tarihi Belli Oldu

Şub 19 Mustafa Uzunyılmaz  
Paylaş

Rol yapma oyunlarının atalarından biri olan Diablo serisinin son oyunu Diablo 4, oyuna dair oynanış videosu ve çıkış tarihi gibi birçok şey sızdırılmasından ötürü oyuncular tarafından heyecanla bekleniyor.

Oyunun çıkış tarihinin 2023 Haziran olduğunu biliyorduk, ancak oyuncular oyunu oynayabilmek için o kadar uzun süre beklemek zorunda kalmayacaklar zira oyunun açık betasının başlangıç tarihi de belli oldu ve oyuna dair yeni bir sinematik video yayınlandı.

Diablo 4 açık betası, 17 Mart’ta başlıyor

Diablo 4 açık beta duyurusu, oyun için IGN Fanfest’te yayınlanan bu sinematik videoda yapıldı. Bu arada siz oyunu oynarken bu sinematikte sizin oluşturduğunuz karakter, sizin bezediğiniz donanımlarla yer alacak.

Diablo 4 açık betası, oyunun giriş kısmını 1. bölümünün tamamını içerecek. Fractured Peaks adlı ilk bölge, oyuncuların boş zamanlarında keşfedilebilecek. Blizzard, açık beta için 25. seviyeye bir sınır koydu ve ilerlemeniz, tam oyuna aktarılmayacak. Yani baştan başlamanız gerekecek.

Geliştiriciler, Diablo 4 açık betasında performans sorunları, sunucu sorunları veya hatalar olabileceğini belirttiler ve oyunu 6 Haziran’da PC ve konsollar için piyasaya sürmeden önce daha da geliştirmek için bu kısa test aşamasından gelen geri bildirimleri toplayacaklarını söylediler.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın