death stranding directors cut pc surumu duyuruldu 3gYEX35S
death stranding directors cut pc surumu duyuruldu 3gYEX35S

Death Stranding Director’s Cut PC Sürümü Duyuruldu

Kojima Productions yapımı Death Stranding ilk olarak PlayStation 4 versiyonundan yarım yıl sonra PC platformuna da geldi. Şimdi ise Director’s Cut da aynı rutini takip ediyor. Yayıncı 505 Games, keşif ve macera deneyiminin geliştirilmiş sürümünün PC için de 2022 baharında geleceğini duyurdu. Peki, Death Stranding Director’s Cut PC sürümü neler sunuyor?

Temel oyunda bulunan her şeyin yanı sıra, Director’s Cut’ta kargo fırlatıcı ve düşme hasarını önleyen botlar gibi yeni teslimat ekipmanları, yeni savaş hareketleri, yollar için yeni bir araç, yarış pistleri yapma yeteneği, daha fazla özelleştirme seçeneği ve daha fazlası yer alıyor.


Director’s Cut, Intel’in yeni makine öğrenimi tabanlı Xe Super Sampling (XeSS) grafik teknolojisini de içerecek şekilde ayarlanmış durumda. Yani Intel ile bir iş birliği söz konusu. 505 Games, Ocak ayı sonunda oyun hakkında daha fazla bilgi paylaşacak.

Death Stranding Director’s Cut, bu bahar Steam ve Epic Games Store platformlarına geliyor. Bu sürümün fiyatlandırması henüz açıklanmadı ancak temel sürüm sahipleri için PlayStation tarafında olduğu gibi bir çeşit yükseltme seçeneği gelmesi mümkün.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.