Dead Island 2’nin Oynanış Fragmanı Yayınlandı
0

Dead Island 2’nin Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Paylaş

Oyun dünyasının en büyük hayal kırıklığına uğratan oyunlarından biridir belki de Dead Island 2. Deep Silver’ın geliştirdiği temalı oyun olan Dead Island, ilk oyunuyla ortalama bir başarı sağlamıştı.

Ancak Dead Island markası, serinin 2. oyununun fragmanı paylaşıldığında insanların heyecanla beklediği bir duruma gelmişti. O sinematik fragmanın üstünden neredeyse 9 sene geçti ve sonunda resmi bir oynanış fragmanı yayınlandı.

Dilerseniz gelin önce 9 sene önceki fragmanı izleyip bir ufak hüzünlenelim…

Oyunun yıllar önce sinematik fragmanının yayınlanması ve hiç piyasaya çıkmamasının sebebi, geliştirici Deep Silver şirketinin batması ve oyunu geliştirmekten vazgeçmeleriydi. Ancak 2018 yılında THQ, Deep Silver’ı satın almıştı ve bu oyun için umutlar yeşermişti.

Yeşeren umutlarımız karşılık buldu, 6 ay önce Dead Island 2’nin yeni fragmanı yayınlandı!

Ve geçtiğimiz gün itibariyle oyunun resmi oynanış fragmanı da yayınlandı!

Açıkçası oyunun grafikleri ve animasyonları hakikatten muhteşem görünüyor. Zombileri keserken tamamen hıncımızı alabileceğiz gibi görünüyor. Ancak oyun, oynanış açısından ‘Dying Light’ın parkursuz hali’ desek yanlış olmaz.

Dead Island 2, 21 Nisan tarihinde PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S|X ve PC için piyasaya sürülecek. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın