daemon x machina ucretsiz oldu C4mVwj5v
daemon x machina ucretsiz oldu C4mVwj5v

Daemon X Machina Ücretsiz Oldu

Epic Games, sevilen yapımların dağıtımını yapmaya devam ediyor. Bu hafta ise 92 TL değerindeki Deamon X Machina ücretsiz oldu.

Marvelous, inc. tarafından geliştirilen ve XSEED Games, Marvelous USA, inc. ve Marvelous tarafından ortak olarak yayınlanan yapım aksiyon kategorisine boy gösteriyor. Yaklaşık 5 bin oyuncu tarafından oylaması yapılan Deamon X Machina yüzde 89 olumlu oy almış durumda. Son 1 aylık süreçte ise 65 kullanıcı tarafından değerlendirilen oyun yüzde 80 olumlu oya sahip.

Geliştirici tarafından aktarılan mağaza sayfası bilgisi ise şöyle:

“Bu kıyamet sonrası aksiyon oyununda, tamamen özelleştirilebilir Arsenal makinenizi kullanın ve insanlığı bozuk makinelerden ve devasa robotlardan korumak için paralı asker arkadaşlarınıza katılın!”

  • İşletim Sistemi: Windows 8.1/10
  • İşlemci: Intel i5-3470 / AMD FX-8300
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 660 / AMD Radeon HD7870
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 13 GB kullanılabilir alan

Ücretsiz sahip olma fırsatı 27 Ocak 19.00 – 3 Şubat 18.59 tarihleri arasında geçerli olacak. Bu tarihlerin sonrasında işlem yapmanız durumunda oyunun güncel mağaza fiyatını ödemeniz gerekir.

Oyunun mağaza sayfasına buradaki bağlantıdan erişebilirsiniz.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.