CS:GO Takımı Pcific, ESEA’da Bir Üst Lige Yükseldi
0

CS:GO Takımı Pcific, ESEA’da Bir Üst Lige Yükseldi

Paylaş

Kuzey Amerika, Avrupa, Güney Amerika, Asya ve Avusturalya olmak üzere 5 bölgede 4 kademeli lig sistemine sahip olan CS:GO turnuvası E-Sports Entertainment Association League (ESEA), bu yıl da tüm heyecanıyla devam ediyor.

Kadrosu tamamen Türk oyunculardan oluşan ve bizim de medya sponsoru olduğumuz Pcific Espor takımı, ESEA’in Intermediate kademesinde verdikleri mücadeleden başarıyla çıkmayı başardılar.

Pcific Espor, ESEA’da Main ligine yükselmeyi başardı!

ESEA’de toplamda 5 tane lig bulunmakta. Bunlar aşağıdan yukarıya doğru şöyle sıralanıyor:

  • ESEA Open
  • ESEA Intermediate
  • ESEA Main
  • ESEA Advanced
  • ESL Challenger League

Sponsoru olduğumuz Pcific, Intermediate ligine boy gösteriyordu ve play-off mücadelesinden galibiyetle ayrılarak adını Main lige yazdırmayı başardı. Ancak serüven burada da bitmiyor zira Pcific, Main ligini de kazanarak ESEA Advanced’de mücadele etmek için mücadele edeceğini gururla duyurdu.

Şu anda ESEA’in en üst ligi olan Challenger liginde birçoğunuzun tanıdığı Sangal Espor mücadele ediyor. Main liginde Pcific ile birlikte Team Demiral takımı yer alıyor. Son olarak Eternal Fire’ın akademi kadrosu da Advanced liginde mücadele ediyor.

Dolayısıyla biz de Türkiye CS:GO arenasında ilk 5’te olan Pcific’i gönülden tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın