control epic games storeda ucretsiz oldu KqXP1Yem
control epic games storeda ucretsiz oldu KqXP1Yem

Control, Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

Epic Games Store, oyun dağıttığı etkinliğinin onuncu gününde Control oyununu veriyor. 159 TL değerindeki Control, dokuzuncu günde verilen Prey’in yerini almış durumda.

Remedy Entertainment’ın hazırladığı bu doğaüstü 3. şahıs aksiyon macera oyununda savaşarak kapsamlı ve tahmin edilemeyen bir dünyada ilerlerken, bir yandan da doğaüstü yetenek kombinasyonlarında, özelleştirilebilir ekipmanlarda ve duyarlı ortamlarda ustalaşmanız gerekiyor. Control, Jesse Faden’ın hikâyesini ve onun Müdür rolüne bürünürken sorularına cevap arayışını konu alıyor. Tıpkı Control dünyasının olduğu gibi Jesse’nin yolculuğunda karşılaştığı dostlarının da kendi hikâyeleri var. Jesse diğer Büro ajanlarıyla çalışırken gizli deney ve sırları keşfediyor.

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 64 bit
  • İşlemci: Intel Core i5-4690 / AMD FX 4350
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780 / AMD Radeon R9 280X
  • RAM: 8 GB
  • DirectX: DX11
  • Ek Özellikler: Geniş ekran desteği 21:9 / Farklı işlevler atanabilir kontroller / Sınırlandırılmamış kare hızı / G-Sync / Freesync desteği

27 Aralık saat 19:00’da Control’ün ardından gelecek gizemli oyun sizce hangisi olacak?

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.