cod modern warfare 2 f1 pistini savas alanina cevirecek QEchSuJg
cod modern warfare 2 f1 pistini savas alanina cevirecek QEchSuJg

CoD: Modern Warfare 2, F1 Pistini Savaş Alanına Çevirecek

Oyuncuların merakla beklediği Call of Duty: Modern Warfare serisinin devam oyunu Modern Warfare 2, geçtiğimiz nisan ayında duyurulmuştu. Oyunun çıkış tarihi 28 Ekim 2022 olarak açıklanırken, pek çok oyuncu oyunu ön sipariş ile satın almaya başladı.

Activision, bugün paylaştığı duyurusunda oyunu ön siparişle satın alanların erişebileceği açık beta ve erken erişimin ne zaman başlayacağını açıkladı. Call of Duty’nin resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda Modern Warfare 2’ye erken erişimin 16 Eylül’de başlayacağı belirtildi. Fakat bu tarih, sadece PlayStation sahipleri için geçerli olacak.

Call of Duty: Modern Warfare 2 erken erişim ve açık beta tarihleri:

PlayStation 4 veya PlayStation 5 oyun konsolu için Modern Warfare 2’yi ön sipariş ile satın alanlar, 16 ve 17 Eylül tarihlerinde oyunu ilk oynayan oyuncular olma şansı yakalayacak. Diğer platformlardaki oyuncular ise oyuna şu tarihlerde önceden erişebilecek:

  • 18 – 20 Eylül: PlayStation açık beta
  • 22 – 23 Eylül: Xbox ve PC erken erişimi, PlayStation açık betası (çapraz oyun desteği ile)
  • 24 – 26 Eylül: Tüm platformlar için açık beta

Oyunun geliştiricisi Infinity Ward, açık beta ve erken erişim tarihlerinin yanı sıra Call of Duty Champs turnuvasında bir sürpriz daha verdi. Geliştirici şirket, oyunda bulunacak yeni bir çok oyunculu mod haritasını duyurdu. Yeni harita, Formula 1 Singapur GP’nin düzenlendiği Marina Bay pistinde geçecek ve ‘Marina Bay’ ismini taşıyacak.

Yeni haritadan paylaşılan video:

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.