ChatGPT Plus Abonelik Planı Kullanıma Sunuldu
0

ChatGPT Plus Abonelik Planı Kullanıma Sunuldu

Şub 02 Mustafa Uzunyılmaz  
Paylaş

ChatGPT piyasaya sürülmesi ile dünyayı adeta kasıp kavurdu. Bu arada yapay zeka intihal çığlıkları, ChatGPT tarafından üretilen araştırma makaleleriyle mücadele etme girişimleri ve konuşmalı platformu çevreleyen her türlü gürültü arasında OpenAI, sunduğu hizmetleri iyileştirme planlarına devam etti. Şimdi ise ChatGPT Plus abonelik planı kullanıcılarla buluşturuluyor.

Yapım aşamasındaki birden fazla abonelik planı arasından ilki şimdi yapay zeka firması tarafından yayınlandı. Şu anda ayda 20 dolar fiyatla sunulan ChatGPT Plus, ücret ödeyen kullanıcılara aşağıdaki ek özellikleri sunuyor:

  • En yoğun zamanlarda bile ChatGPT’ye genel erişim
  • Daha hızlı yanıt süreleri
  • Yeni özelliklere ve iyileştirmelere öncelikli erişim

OpenAI ayrıca, geniş çapta erişilen araştırma ön izlemesinin, hizmetin sunduğu sınırlamaları iyileştirmenin yanı sıra kullanıcıların yararlandığı çeşitli kullanım durumlarını anlayıp analiz etmesini nasıl sağladığına da dikkat çekti. Bu nedenle, diğer düşük maliyetli ve kullanım durumuna özel planlar da araştırılıyor ve ChatGPT API bekleme listesinin de yakında başlatılması planlanıyor.

Şu anda yalnızca ABD’deki müşterilere sunulan yeni teklifin yakında diğer ülke ve bölgelere de genişletilmesi planlanıyor. Tabii ki ücretsiz sürümü kullanmaya devam etmek de hala mümkün.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın