cere network nedir nasil alinir zImJqaRV
cere network nedir nasil alinir zImJqaRV

CERE Network Nedir, Nasıl Alınır?

Yatırımcı sayısının çok fazla olduğu, bu nedenle günlük işlem hacminin yukarıda olduğu global kripto para borsaları, bir kripto paranın daha çok yatırımcıya ulaşması konusunda önemli bir rol üstleniyor. Örneğin geçtiğimiz yıl boyunca çok konuşulan DOGE ve Shiba Inu gibi kripto paralar, ek yüksek değerlerini Binance gibi büyük borsalarda listelenince elde ettiler.

Son dönemde göze çarpan ve yakın zamanda Binance gibi büyük borsalarda listelenmesi beklenen CERE isimli yeni bir kripto para birimi de yatırımcıların radarına giriyor. Binance Labs tarafından desteklenen ve tüm geliştirici ekibin şefaf bir şekilde açıklandıcı CERE, dünyanın ilk blok zinciri tabanlı bulut depolama çözümünü de içeren CERE Network’ün bir parçası olarak karşımıkıyor. CERE, şimdilik KuCoin üzerinden işlem görüyor.

CERE Network nedir?

  • Kripto para biriminin borsalardaki kısaltması: CERE
  • Blockchain teknolojisi: Ethereum (ERC-20)
  • İşlem gördüğü borsa KuCoin’e buradan ulaşabilirsiniz.

CERE Network, yeni nesil NFT ve veri aidiyeti gibi teknolojik imkanların kısıtlı kaldığı alanlara çözüm getiren bir blok zinciri projesi. Bildiğiniz gibi kişisel verilerimiz merkezi şirketlerin elinde ve bu şirketler, verilerimizi reklam ağırlıklı olmak üzere diledikleri gibi kullanabiliyorlar.

CERE Network’ün açıklamalarına göre projenin temel amaçlarından birisi “merkezi olmayan veri sahipliğine giden yolda öncülük etmek”. Elbette bu çok geniş bir tanım, ancak detaylara indiğimizde CERE Network’ün Freeport ve DCC ya da Türkçe açılımı ile Merkezi Olmayan Veri Bulutu projesi sayesinde pek çok yeni nesil teknolojiye çözüm sunduğunu görüyoruz. Dileyenler proje hakkındaki detaylı bilgilere buradan ulaşabilirler.

CERE nasıl alınır?

  • Adım #1: Buradan KuCoin hesabı açıp ya da giriş yapın,
    • Açtığınız hesabın KYC doğrulamasını yaparsanız daha güvenli alım satım yapabilirsiniz.
  • Adım #2: Alım satın için diğer borsalardaki cüzdanlarınızdan KuCoin’e bakiye transfer edebilirsiniz.
  • Adım #3: Üstteki menüden Trade, ardından Spot Trade bölümüne tıklayın,
  • Adım #4: Arama bölümüne CERE/USDT yazın,
  • Adım #5: Açılan ekranda dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.