Casper’dan 200 Hz ekran yenileme hızına sahip Excalibur 27 inç monitör
0

Casper’dan 200 Hz ekran yenileme hızına sahip Excalibur 27 inç monitör

Paylaş

Casper, akıcılık ve hızlı hareket imkanı sağlayan 200 Hz ekran yenileme hızına sahip Excalibur 27 inç monitörünü duyurdu.

Şirket açıklamasına göre, Casper, 1 ms tepki süresi, 1500 R yarıçaplı kavis değeriyle gelen Excalibur 27 inç monitörüyle tüm zorlu oyunlarda ve tasarım programlarında maksimum performans sunuyor.

Zengin renkleri, net detayları ve hızlı performansı monitörlerde görmek isteyen birçok kullanıcının çağrısına tasarladığı trend monitörlerle kulak veren Casper, Excalibur 23.8 inç ve 27 inç kavisli monitörleri kullanıcılara sunuyor. Gerek oyun gerekse profesyonel kullanımlar için performans sağlayan Excalibur monitörler, verimli çalışma ve keyifli oyun oynamayı bir bütünlük içinde sunabiliyor. 200 Hz ekran yenileme hızı, 1 ms tepki süresi ve 1500 R yarıçaplı kavis değerine sahip Excalibur 23.8 inç ve Excalibur 27 inç monitörler, her zaman bir adım önde olmak isteyen kullanıcıların ihtiyaçlarını güçlü performans ve trend tasarımla karşılıyor.

Daha geniş görüntüleme alanı isteyen kullanıcılara da Excalibur 34 inç kavisli monitörüyle cevap veren Casper, bu sayede oyun tutkunlarının çok daha geniş alanlara hakim olmasına, profesyonellerin ise oldukça küçük detaylar üzerinde rahatça çalışabilmesine imkan sağlıyor.

Excalibur 27 inç monitör, 1500 R yarıçap kavis değeriyle daha geniş görüntülemeyi uzun kullanımlarda konforlu bir şekilde sunabiliyor. 1920 x 1080P çözünürlüğe sahip 27 inç Full HD Excalibur monitörler, sahip olduğu VA panel teknolojisi ile ihtiyaç duyulan net görünümü en iyi kalitede sağlıyor.

Kavisli yapıda olmasıyla beraber 178*178 geniş, kapsayıcı bir görüntüleme açısı sunan Excalibur 27 inç monitör, 3 taraftan çerçevesiz ekran görünümüne sahip. 300 NIT parlaklık ve 3000:1 kontrast oranıyla beraber doygun ve doğru rengi en iyi kalitede vadediyor. Binlerce renk tonu arasından gerçeğe en yakınını sunarak ekrandaki görüntüye derinlik ve bu sayede gerçeklik katan HDR efekti ile en başarılı renk deneyimini yaşatıyor. Arka kapak dizaynındaki Excalibur mavisi ve çizgisel tasarım, farklı ve özel hissetmek isteyenler için tasarlanırken, kalın çerçeveli vekalın ekranlara kıyasla çerçevesiz ve ince yapıda bulunuyor.

En iyi deneyimi en konforlu şekilde sunabilmek adına tüm ekran teknolojilerini bünyesinde barındıran Excalibur’un 27 inç monitörü, bilgisayar ekran kartı ve ekranının birbiriyle sürekli koordineli çalışmasını sağlayan MD FreeSync ve NVIDIA G-SYNC teknolojisine, ekranda oluşan titreşimleri engelleyen titreme önleme özelliğine sahip. Göze uzun vadede zarar veren mavi ışınların filtrelenmesini sağlayan özelliğiyle gece boyunca ekran üstünde uzun süreler çalışılabiliyor ve oyun oynanabiliyor.

Excalibur 27 inç FHD monitör, HDMI ve Display portu (DP) ile kaliteli bağlantılar gerçekleştiriyor. Vesa uyumu bulunan Excalibur 27 inç monitör, sabit stant ile kullanılabilmesinin yanı sıra duvara monteli şekilde de tercih edilebiliyor.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın