call of juarez gunslinger ucretsiz oldu qzrNWCIN
call of juarez gunslinger ucretsiz oldu qzrNWCIN

Call of Juarez: Gunslinger Ücretsiz Oldu

Call of Juarez: Gunslinger Ücretsiz Oldu
Call of Juarez: Gunslinger Ücretsiz Oldu

Call of Juarez: Gunslinger Ücretsiz Oldu

Call of Juarez Oyunu Ücretsiz Oldu
Call of Juarez Oyunu Ücretsiz Oldu
Call of Juarez: Gunslinger ; Techland, 30 yıllık oyun yapımını kutlarken klasik batı FPS türündeki Call of Juarez oyununu bu haftasonu ücretsiz olarak Steam üzerinden hediye ediyor. 2013 yılında piyasaya sürülen bu arcade shooter’ın hikayesinde bir ödül avcısı olan Silas Greaves rolündesiniz. Greaves olarak maceralarınızda Butch Cassidy, Sundance Kid, Billy the Kid ve diğerleri gibi birçok ikonik Vahşi Batı karakteriyle tanışacaksınız. Greaves güvenilmez bir anlatıcı olduğundan hikaye bazı tuhaf yollar da izleyecek. Bir altın madeninin tozundan bir salonun pisliğine kadar, Call of Juarez: Gunslinger, Vahşi Batı masallarına gerçek bir saygı duruşu niteliğinde.
  • İşletim Sistemi: Windows XP (SP3) / Windows Vista (SP2) / Windows 7 (SP1) / Windows 8
  • İşlemci: 2 GHz Intel Core 2 Duo veya 2 GHz AMD Athlon 64 X2
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Grafikler: 512 MB DirectX 9.0c uyumlu
  • DirectX: 9.0c
  • Sabit Disk: 5 GB HD alanı
  • Ses: DirectX 9.0c uyumlu
Steam’deki Call of Juarez hediyesi 14 Aralık tarihine kadar alınabilecek. Diğer taraftan Epic Games Store ise Godfall ve Prison Architect oyunlarını oyuncularla buluşturuyor. İsterseniz oyunun incelemesini de buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Oyunun çıkış tarihi epey eski de olsa hala sorunsuz olarak (en azından açılıştaki hata giderilmiş) oynanabiliyor.
GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.