call of duty vanguard ve warzone sezon 2 ertelendi b6uNkvuB
call of duty vanguard ve warzone sezon 2 ertelendi b6uNkvuB

Call of Duty: Vanguard ve Warzone Sezon 2 Ertelendi

Call of Duty: Vanguard ve Warzone Pasific çeşitli hataların yanı sıra denge ve oynanış sorunları yaşıyor. Haliyle oyuncular da bu durumdan hiç de memnun değil. Bundan dolayı Activision, Call of Duty: Vanguard ve Warzone Sezon 2 için erteleme kararı alarak oyunun ihtiyaçlarına odaklanmayı hedeflemiş durumda.

Şirket konuyla ilgili web sitesi üzerinden yaptığı paylaşımda, bugüne kadar bir dizi güncelleme yaptıklarını ancak daha fazlasının yapılması gerektiğinin altını çiziyor. Bu nedenle, Warzone Pacific ve Vanguard genelinde 2. sezonun başlangıcını 14 Şubat’a ertelemeye karar verildiği ifade ediliyor. Böylece Vanguard, Warzone Pacific, Black Ops Cold War ve Modern Warfare’deki oyuncuların deneyimini iyileştirmek için oyun kararlılığını ve hatalarını düzeltmek için gereken zaman elde edilmiş olacak.

Call of Duty: Vanguard artık PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 ve PS5 platformlarında mevcut. Call of Duty Warzone ise PC, Xbox One ve PS4’te mevcutken Xbox Series X/S ve PS5’te geriye dönük uyumlulukla oynanabiliyor.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.