bundle pop up store ile alisveris firsatlarini gosterecek LjVTSCEt
bundle pop up store ile alisveris firsatlarini gosterecek LjVTSCEt

Bundle, Pop-up Store ile Alışveriş Fırsatlarını Gösterecek

Türkiye’nin en popüler haber uygulaması Bundle, kazandırdığı yeni haber okuma deneyimini artık bambaşka bir sektöre de taşıyacak. Anlık gelişmeleri, önemli gündemleri ve konuları takip edebildiğiniz platform, alışverişlerinizde de size yardımcı olacak yeni projesiyle karşımıza geldi.

Bundle, ‘alışverişte de farklı bir deneyim’ sunacak olan yeni “Bundle Pop-up Store”u kullanıma sundu. Bundle kullanıcıları, yenilenen platformda artık özellikle özel gün alışverişleri için seçilmiş ürünleri kolaylıkla inceleyebilecekler.

Sevilen markaların ürünleri sade bir arayüzde incelenebilecek:

Yeni Bundle Pop-up Store, kullanıcıların sevdikleri markaların ürünlerini bir araya getiriyor. Black Friday indirimleriyle açılışını yapan platform, Bundle kullanıcılarına özel fırsatlara da yer veriyor. Bundle Pop-up Store’da yer alan ilk markalar ise şu şekilde:

  • Jungleous
  • Samsung
  • L’oréal
  • Benetton
  • Bruno Society
  • YapıKredi

Yılbaşı ve Sevgililer Günü gibi özel günlerde kullanıcıların alışveriş deneyimini iyileştirmeyi hedefleyen platform, aralık ayında da yılbaşına özel ürünlere yer verecek. Bundle tarafından paylaşılan bilgiye göre markalar, yeni platformda yılbaşı mağazaları için şimdiden yer ayırmaya başladı.

Bundle’ın yeni platformu Pop-up Store’a bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.