Bu özellikleri görünce, cebinizdeki telefonu hemen değiştirmek isteyeceksiniz! 2023 yılında, hangi telefonlar piyasaya çıkıyor?
0

Bu özellikleri görünce, cebinizdeki telefonu hemen değiştirmek isteyeceksiniz! 2023 yılında, hangi telefonlar piyasaya çıkıyor?

Paylaş

Dünyanın en hızlı büyüyen sektörlerinden biri olan akıllı telefon dünyası, 2023 yılında da birçok yeni model görecek. Android telefonların yanı sıra yeni iPhone 15 serisiyle 2023’te kullanıcılara önemli değişiklikler sunulacak. İşte Samsung, Apple, Xiaomi, Oppo ve daha fazlasından göreceğimiz akıllı telefonlar.

2023’te hangi akıllı telefonu almalıyım?

2023 yılında birçok yenilik yaşanmasını bekliyoruz. Örneğin iPhone 15 ailesinin ilk kez USB-C bağlantı noktasına sahip olacağı söyleniyor. Birkaç hafta sonra duyurulacak olan bir başka dikkat çeken telefon ise Galaxy S23. Samsung, amiral gemisi ailesini 1 Şubat’ta Unpacked etkinliğinde tanıtacak.

iPhone 15 serisi

Eylül ayında piyasaya sürülmesi beklenen iPhone 15 ailesi neler sunacak? Tahmin edilen önemli değişikliklerden biri, yeni iPhone modellerinde USB-C bağlantı noktasına sahip olması. Ancak bu değişikliğin küresel mi yoksa yalnızca Avrupa’da mı uygulanacağı bilinmiyor.

iPhone 15 ailesinde beklenen diğer değişiklikler arasında kamera yükseltmeleri ve yeni bir yonga seti yer alıyor. Ek olarak, Dynamic Island tasarımının tüm modellerde benimseneceği ifade edildi. Ayrıca Apple’ın iPhone Pro’nun adını değiştirerek iPhone Ultra’ya çevireceğine dair söylentiler var.

Samsung Galaxy S23 serisi

Yeni seride Galaxy S23, S23 Plus ve S23 Ultra modelleri olacak. Telefonun kamera ve tasarım açısından yükseltmelere sahip olması bekleniyor. Galaxy S23 Ultra’nın 200 Megapiksel ana kamerayla geleceği iddia edildi. Galaxy S22 Ultra’da 108 Megapiksel kamera olduğunu hatırlatalım.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın