Broken Sword 1 Shadow Of The Templars Directors Cut Tam Çözüm
0

Broken Sword 1 Shadow Of The Templars Directors Cut Tam Çözüm

Şub 22 GamerAdmin  

Nicole’ün apartmanı…

Bu sefer Lobineau ile Nicole’ü görüyoruz dairede. Şimdi konuşmalar başlıyor. Bittikten sonra biraz bekliyoruz.

Bir sonraki sabah…

Şimdi bir trendeyiz. Tam kapıya yöneliyoruz ve memur bizden biletimizi istemek için kompartımana geliyor. Bileti veriyoruz. Fakat fark ettiyseniz karşımızda şapkalı olarak oturan kadın kılıklı kişi Khan. Dikkatli olun. Kapıdan çıkıyoruz ve siyah beyaz elbiseli adamın yanına gidiyoruz. Konuşma bittikten sonra dışarıya çıkıyoruz ve bir yandaki kompartımana geçiyoruz. Orası boş. Şimdi buradan da çıkıp bir diğer vagona ilerliyoruz. Hotel Ubu’daki gangsterlerden birini görüyoruz. Şimdi geriye dönüp siyah elbiseli elemanın yanına gidiyoruz. Sonrasında birkaç defa cama doğru yöneliyoruz. Sorun olabileceğini söylese de camı açıyoruz ve dışarıya kendisinin de yardımıyla çıkıyoruz. Sağa doğru ilerliyoruz ve merdivenler geliyor karşımıza. Merdivenleri kullanıyoruz. Sonrasında içeriye giriyoruz ve bir memur elinde silah, Khan ise bir diğer adamla kavga ediyor. Tabi Nicole’de elleri bağlı olarak arkada duruyor. Şimdi memur elinde silahı ile Khan’ı vuruyor ve bize nişan alıyor. Bu sırada kapının solundaki el frenini çekiyoruz ve memurun üzerine tahta sandık düşüyor. Sonrasında Khan’ın bizim tarafımızda olduğu ortaya çıkıyor. Uzunca bir konuşmadan sonra soru sorma ekranı geliyor ve her şeyi soruyoruz Khan’a. Sonrasında Khan ölüyor. Tabi konuşma da bitiyor ve Nicole’e dönüyoruz ve ellerini çözüyoruz. Sonrasında soldaki kapıdan birlikte çıkıyoruz Nicole ile.

Sonraki sabahın erken saatleri…

Nicole ile konuşma bittikten sonra kapıdan içeriye giriyoruz. Nicole sağdaki haç gravürü olan kapıya bakıyor.  Önce sağda yerdeki moloza sağ tıklıyoruz. İçerisinden bir pipo alıyoruz. Bir daha sol tıklıyoruz ve yeşil bir jeton alıyoruz. Bir daha tıklıyoruz ve makine çarkını alıyoruz. Bir daha tıklıyoruz ve bu sefer bize bir tükenmez kalem kapağı veriyor. Şimdi heykellerin önündeki kolu çevirmek için sol tıklıyoruz. Kol elimizde kalıyor ve cebe atıyoruz. Sonrasında heykellere sol tıklıyoruz. Sonrasında çantamızdan pipoyu seçip heykelin üzerinde kullanıyoruz. Sonrasında pipoyu alıp yerine deminki elimizde kalan kolu üzerinde kullanıyoruz. Şimdi buradan çıkıp kolu çevirdiğimiz mekanizmaya geri dönüyoruz ve sol tıklıyoruz. Diğer dişliyi de alıyoruz. Heykele dönüp gözlerinin kısmına dişlileri, ağzına da kolu yerleştirip kapıyı açıyoruz. İçeriye giriyoruz. En sağdan devam ediyoruz ve araya demo giriyor.

Kapının yanındaki meşaleye Mouse u getirin ve sol tıklayın.

Tebrikler oyunu bitirdiniz..!

Tebrikler oyunu bitirdiniz..!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.