battlefield 2042 icerik guncellemeleri ertelendi HLc1A9RV
battlefield 2042 icerik guncellemeleri ertelendi HLc1A9RV

Battlefield 2042 İçerik Güncellemeleri Ertelendi

DICE, pek de umduğunu bulamadığı Battlefield 2042 için yeni bir karar aldı. Stüdyo, hala istediği şekle sokamadığı Battlefield 2042 için içerik güncellemelerini ertelemeye karar vererek geliştirmelere odaklandıklarını duyurdu. Geliştirme ekibinin kıdemli yapımcısı Ryan McArthur, stüdyonun sorunları çözmek ve deneyimi iyileştirmek için aldığı önlemleri bir blog yazısı ile paylaşmayı ihmal etmedi.

Oyuna gelecek bir sonraki güncelleme ile yeniden tasarlanmış bir puan tablosu sunulacak. Stüdyo ayrıca oyun içi sesli iletişim desteği ve kariyere genel bakış profil sayfası gibi uygulamak için de çalıştıklarını ifade ediyor. Takım oyununu geliştirmek, ping sistemi iyileştirmeleri ve hedefi oynamak için daha iyi bir ödül sistemi de yapılacaklar listesinde yer alıyor. Oyuncuların favorisi Portal modu da ne kadar deneyim verildiğine ilişkin genişletilmiş araçlar, modlar ve ince ayarlar kazanacak. Son olarak özel bir ekip, kötü sistemi yeniden işlemek için çalışıyor.

Bunlarla birlikte iyileştirmelere odaklanmanın devam etmesi nedeniyle, yeni bir operatör, yeni bir harita ve diğer içerikleri sunacak olan Battlefield 2042 Season One, Mart ayında gelmeyecek ve şimdilik yaz başı için bir lansman düşünülüyor.

DICE, Year 1 Pass’lere sahip Battlefield 2042 Gold ve Ultimate Edition sahiplerinin kaybını telafi etmek içinse özel bir kozmetik paket sunacak. Bu paket bir yakın dövüş silahı ve bir oyuncu kartının yanı sıra uzman, silah ve araç görünümlerini içerecek.

Diğer taraftan, Battlefield 2042’nin sadece Portal modunun ücretsiz olabileceğine dair de söylentiler mevcut.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.