Baldur’s Gate 3, PlayStation 5’e de Geliyor
0

Baldur’s Gate 3, PlayStation 5’e de Geliyor

Şub 25 Mustafa Uzunyılmaz  
Paylaş

State of Play etkinliği sırasında çıkış tarihi açıklanan Baldur’s Gate 3 için sürpriz bir şekilde oyunun çapraz kaydetme desteği ile PlayStation oyun konsollarında da mevcut olacağı duyuruldu. Tabii ki oyun kumandası desteği sayesinde oyunda bölünmüş ekran iş birliği de sunulacak.

Blog aynı zamanda Baldur’s Gate 3’ün lansman tarihinden önceki aylarda daha fazla şey öğreneceğimizi ima ediyor. Baldur’s Gate 3, 31 Ağustos 2023’te PlayStation 5 ve PC’de piyasaya sürülecek. Oyunun Collector’s Edition veya Deluxe Edition için ön sipariş veren PS5 oyuncularının, erişim açıldıktan sonra oyunu daha önce oynayabileceği ifade ediliyor. Oyun, 28 Ağustos’ta sadece 1. Perde ile sınırlı olacak.

Baldur’s Gate 3, PC’de şimdiden oldukça popüler bir oyun. Larian Studios Kreatif Direktörü Swen Vincke, Erken Erişim satışlarının “çılgınca” olduğunu ve görünüşe göre Larian için pek çok kilometre taşını kırdığını söyledi. İyi haber şu ki oyunu PC erken erişimde satın alan oyuncular otomatik olarak Deluxe Edition’a yükseltilecek.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın