apple music uygulamasi tesla otomobillere geliyor h4PLJlYb
apple music uygulamasi tesla otomobillere geliyor h4PLJlYb

Apple Music Uygulaması Tesla Otomobillere Geliyor

Apple Music uygulaması gelecekteki bir yazılım güncellemesi ile Tesla otomobillere gelebilir. Bu sayede araç müşterilerine araçların yerleşik sistemini kullanarak Apple Music kullanma olanağı sunulacak.

Bir Twitter kullanıcısı, Tesla’nın Los Angeles’taki Petersen Otomotiv Müzesi’nde Apple Music yüklü olan Model S gördü. Paylaşılan görsellere göre kullanıcılar, telefonlarından QR kodu okutarak Apple Musice giriş yapabilecek ve uygulamayı kullanabilecek.

Apple Music entegrasyonu, araç sahipleri için uzun süredir devam eden bir talepti. Entegrasyon ile güncellemenin ne zaman kullanıma sunulacağı belli değil, ancak bunun Tesla’nın önümüzdeki ay piyasaya sürülecek yıllık tatil güncellemesinin bir parçası olabileceği tahmin ediliyor.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.