Alienware’den 500Hz Oyun Monitörü: Alienware AW2524H
0

Alienware’den 500Hz Oyun Monitörü: Alienware AW2524H

Paylaş

Dell çatısı altındaki Alienware ilk 500Hz oyun monitörünü tanıttı. 24,5 inç 500Hz oyun monitörü Alienware AW2524H, Full HD ekrana ve 500Hz’e hız aşırtabilen 480Hz doğal yenileme hızına sahip.

Monitör bir IPS panele sahip ve NVIDIA G-Sync uyumlu olarak işaretlenmiş. Bu nedenle, desteklenen bir ekran kartınız varsa sorunsuz, yırtılmasız bir oyun sağlanmış oluyor. Ayrıca monitör yüzde 99 sRGB renk kapsamına ve daha geniş görüş açılarında doğru renkler ve canlı görseller sağlamaya yardımcı olan VESA DisplayHDR 400’e sahip. Alienware, TUV sertifikalı ComfortView Plus özelliğinin mavi ışığı azaltırken gerçeğe yakın renklerin görüntülenmesine yardımcı olacağını da belirtmiş.

Monitörde 0,5 ms’lik bir GtG yanıt süresi mevcut. Bu, ultra düşük gecikme sunarken bulanıklığı ve gölgelenmeyi en aza indirmeye yardımcı oluyor. Monitör standart olarak NVIDIA’nın Reflex Analyzer’ı ile birlikte geliyor. Bu sayede sistem gecikme sürenizi ve PC performansınızı daha iyi anlamanıza yardımcı olunuyor.

Monitör, masanızda minimum yer kaplayacak ve farenizi ve klavyenizi istediğiniz gibi konumlandırmanız için size daha fazla alan bırakacak şekilde tasarlanmış altıgen bir tabana sahip. Yerleşik geri çekilebilir kulaklık askısı başka bir kullanışlı özellik ve monitör tamamen özelleştirilebilir AlienFX arkadan aydınlatma sunuyor.

Şirketin 500 Hz oyun monitörü için henüz fiyat açıklaması yapmadığını da belirtelim.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın