alan wake 2 duyuruldu FwqTftwT
alan wake 2 duyuruldu FwqTftwT

Alan Wake 2 Duyuruldu

Alan Wake 2 Duyuruldu
Alan Wake 2 Duyuruldu

Alan Wake 2 Duyuruldu

Alan Wake 2 Duyuruldu
Alan Wake 2 Duyuruldu
Lanetli yazar Alan Wake yepyeni bir hikaye ile geri dönüyor. Birçok söylentinin ardından Remedy Entertainment sonunda The Game Awards etkinliği sırasında Alan Wake 2 oyununu duyurarak son noktayı koymuş oldu. “Canavarlar birçok yüz giyer” sloganıyla gelen oyun, hayranların favori serisini devam ettirecek ancak seri yeni bir yöne gidecek. Devam oyunu, korku unsurlarına sahip bir aksiyon oyunu yerine bir hayatta kalma korku deneyimi olacak.

Remedy Entertainment, evrendeki önceki oyunları oynamanın yeni oyundan keyif almak için bir gereklilik olmadığını, hikayeleri bilenlerin arka hikayeleri daha iyi anlayacaklarını söylüyor.

Remedy Entertainment
Remedy Entertainment
Bu, orijinal Alan Wake ve daha yeni Control’den sonra stüdyonun bağlantılı doğaüstü oyun evreninde geçen üçüncü oyun olacak. Stüdyo, bu evrene dayanan bir yan co-op oyunu üzerinde de çalışıyor. Alan Wake’in de yakın zamanda bir remaster aldığını hatırlatmak isteriz. Alan Wake’in yeni oyunu, 2023 yılında PC, Xbox Series X|S ve PlayStation 5 platformları için piyasaya sürülecek. Bu da oyun uzun bir bekleyiş olacağı anlamına geliyor. Oyunu Epic Games yayınlayacağından oyunun Epic Games Store’a özel olmasını bekleyebiliriz.
GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.