2. Nesil HomePod Duyuruldu
0

2. Nesil HomePod Duyuruldu

Paylaş

Apple tarafından M2 Pro ve M2 Max işlemcili MacBook Pro modellerinin ardından 2. Nesil HomePod tanıtıldı.

Yeni HomePod, Mart 2021’de kullanımdan kaldırılan tam boyutlu HomePod ile neredeyse aynı tasarıma sahip ve beyaz ile gece yarısı renk seçenekleri mevcut. Akıllı hoparlör dört inçlik yüksek gezinimli bir woofer, beş tweeter, dört mikrofon, S7 ses çipseti ve Dolby Atmos ile Spatial Audio desteği içeriyor. Ek olarak, HomeKit aksesuarları için Siri entegrasyonu ve Matter desteğine mevcut.

Apple Pazarlama Müdürü Greg Joswiak, “Ses uzmanlığımızdan ve yeniliklerimizden yararlanan yeni HomePod, zengin, derin bas, doğal orta aralık ve net, ayrıntılı tizler sunuyor. HomePod mini’nin popülaritesi ile daha büyük bir HomePod’da elde edilebilecek daha da güçlü akustiğe olan ilginin arttığını gördük. Yeni nesil HomePod’u dünyanın dört bir yanındaki müşterilere sunmaktan heyecan duyuyoruz.” dedi.

299 dolar fiyat etiketi taşıyan yeni HomePod 3 Şubat tarihinden itibaren ABD, Avustralya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, İtalya, Japonya, İspanya, Birleşik Krallık ve diğer 11 ülkede satışa sunulacak. Ürünün ülkemize gelip gelmeyeceği ise belirsiz.

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın